Hakkımızda

444 Reklam olarak Dijital Reklamcılık ve Baskı Hizmetleri konusunda size yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik, Baskı Hizmetleri (Broşür, Afiş, Kartvizit, Takvim), Sosyal Medya Danışmanlığı, Açık Hava Reklamcılığı, Google Reklamları ve Promosyon Malzemeleri konularında olabilecek ihtiyaçlarınız için 444 Reklam olarak yanınızdayız.

İşimizi seviyoruz ve müşterilerimize hizmet vermekten mutlu oluyoruz. “Dört Dörtlük Reklam” sloganı ve anlayışıyla hareket ediyoruz.

Neden 444Reklam?

Müşteri Memnuniyeti

İlk hedef müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Karşılıklı memnuniyet sağlanmadan hedefe ulaşılamayacağını düşünüyoruz.

Müşterileri İhtiyaç Tespiti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak hedefe ulaşmanın en önemli ve ilk aşamasıdır.

Şeffaflık ve Netlik

Alınacak hizmet, hizmet bedeli, müşteri sorumlulukları ve firma yükümlükleri gibi noktaların baştan açık ve net olarak konuşmak gerektiğine inanıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Talep edilen hizmetin tamamlanması sonrasında müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Gelişmeleri Yakından Takip

Trendleri ve güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Müşterilerimize en iyiyi sunabilmek için ekip olarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme

Müşterilerimizin ödemelerini güvenli bir şekilde kredi kartı ile yapabilmelerini sağlıyoruz.

Misyon ve Amacımız

444 Reklam olarak misyonumuz, KOBİ’lere, küçük işletmelere ve esnaflara dijital reklamcılık alanında destek olmak ve online görünürlüklerini artırmak.

Yaptığımız saha çalışmalarında ve yüz yüze yaptığımız bire bir görüşmelerde işletmelerin internetin ve teknolojinin gücünü yeterince kullanmadığını farkettik.

Amacımız, bu potansiyel gücü arkamıza alarak müşterilerimizi yeni alıcılar edinmesini sağlamak ve mevcut müşterilerine sundukları hizmet kalitesini artırmak.

  • Yeni müşteri edinmek
  • Mevcut müşteri portföyünü korumak
  • Sunulan hizmet kalitesini artırmak
  • Online görünürlük
  • Google başta olmak üzere arama motorlarında vites yükseltmek
  • İşletmelerin online itibar yönetimini destek olmak